fbpx

Strony Internetowe

Tworzenie oraz kompleksowa obsługa

To co nas wyróżnia

Strona która sprzedaje

Na pewno wielokrotnie spotkałeś się ze stronami internetowymi, które nie są ani ładne, ani funkcjonalne, ani też zachęcające. 

Cały czas dziwi nas to ogromnie, bo przecież pierwsze zetknięcie z marką decyduje o tym, czy klient zostanie z nami na dłużej. 

Odpowiednia konstrukcja strony będzie wsparciem dla Twojego biznesu, a nie tylko świadomością, że „mam stronę, bo wszyscy mają”.

Jak robimy to my?

Przejrzyste zasady

Przed przystąpieniem do pracy przygotowujemy przejrzysty kosztorys. Wiesz ile i za co płacisz. Żadnych ukrytych kosztów.

Dostosowanie
do potrzeb

Każdy klient jest inny, każdy biznes ma swoją specyfikę. Zawsze dostosowujemy stronę do indywidualnych potrzeb.

Estetyczny design

Strony tworzone przez nas po prostu są ładne. Realizujemy projekty z największą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Optymalizacja SEO

Szybkość ładowania się strony, jej układ czy frazy kluczowe. Zadbamy o to, aby roboty indeksujące mogły Twoją stronę łatwo zaindeksować.

Strony responsywne

Strony wyświetlają się odpowiednio na wielu różnych urządzeniach. Nie tylko na komputerze, ale także na telefonach czy tabletach.

Integracja
z Social Media

Przyciski udostępniające to najlepszy sposób na promocję treści strony internetowej, bloga czy portalu. Dodatkowo przyciski przekierowujące. 

Bezpieczeństwo

Twój serwis będzie zabezpieczony certyfikatem SSL, który zapewnia bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych oraz pakietem ochronnym przed atakami hakerów i wirusami.

Opieka

Wspierać Cię będzie opiekun, który zajmie się wprowadzaniem koniecznych zmian i aktualizacji. Doradzi też rozwiązania, które rozwiną Twoją stronę wraz z rosnącymi potrzebami Twojego biznesu.

Twój spokój

Zapewnimy ciągłość utrzymania serwisu. Zadbamy o sprawy administracyjne, zakupimy domenę i hosting. Już nie musisz pamiętać o płatnościach czy przedłużaniu umów – będziemy o tym pamiętać za Ciebie.

Jak działamy?

Twoja strona www

  1. Planujemy. Na spotkaniu w wybranym miejscu lub online określamy Twoje wymagania, specyfikę branży, preferencje wizualne oraz potrzeby. 
  2. Dbamy o Twoją własność. Domena i hosting są na Twoje dane.
  3. Projektujemy. Na podstawie zebranych danych tworzymy projekt Twojej strony internetowej w środowisku Word Press lub przy pomocy kodowania.
  4. Optymalizujemy. Tak aby strona była mile widziane przez wyszukiwarki oraz wyświetlała się prawidłowo na różnych urządzeniach.
  5. Testujemy. Upewniamy się, że Twoja strona www spełnia wysokie wymagania, które sobie wyznaczyliśmy.
  6. Przekazujemy do akceptacji. Przekazujemy ostateczny projekt do wglądu i akceptacji.
  7. Wdrażamy. Czas na radość z własnej profesjonalnej strony internetowej! Publikujemy Twoją witrynę w Internecie.

My zbudujemy Twoją stronę i zajmiemy się jej obsługą, a Ty możesz skupić się na rozwoju biznesu.

Cennik

Tworzenie stron internetowych

One Page

od

990

PLN

Multi Page

od

1690

PLN

Indiwidualna

od

2490

PLN
ABONAMENT

Tworzenie stron internetowych + administracja

Kompleksowa obsługa

od

260

PLN

Sześć miesięcy gwarancji i wsparcia

Po oddaniu strony, przeszkolimy Cię w zakresie jej obsługi. Jeżeli w trakcie używania serwisu pojawiają się pytania – wyjaśniamy, zaktualizujemy również potrzebne komponenty. 

Pakiet cyber opieki

Cenisz bezpieczeństwo i spokój?

Pakiet zapewni Ci aktualizacje, usuwanie wirusów, pomoc przy awariach oraz wyższe standardy zabezpieczeń. Dodatkowo zadbamy o ciągłość utrzymania serwisu. Nie musisz się już obawiać o to, że zapomnisz przedłużyć hostingu.

Możesz spać spokojnie, bezpieczeństwem zajmiemy się my.

Cennik

Stała opieka nad stroną

Mini

PLN

200

/msc

Midium

PLN

300

/msc

Individual

od

600

PLN
Daj nam znać!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?