fbpx

E-sklepy

Sklepy internetowe, dostosowane do potrzeb

Chciałbyś posiadać własny E-sklep?

Stworzymy wszystko od A do Z

Największym błędem, jaki popełnia większość użytkowników, jest wybór nieodpowiedniej platformy dla ich sklepu internetowego. Dzięki nam unikniesz tego błędu.

Rozwiązanie jakie proponujemy to WordPress (WooCommerce). Daje ono ogromną eleastyczność, a poza tym to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce na świecie.

Brak dodatkowych opłat

Za posiadanie sklepu płacisz tylko raz. Nie musisz płacić miesięcznych abonamentów, czy też za odnowienie. Nie płacisz też żadnych prowizji od sprzedaży.

Dostosowanie
do potrzeb

Każdy biznes jest inny, każda branża posiada swoją specyfikę. Zawsze dostosowujemy sklepy internetowe do potrzeb.

Elastyczność

Sklep rosnący razem z Twoim biznesem. Potrzebne nowe funkcjonalności – żaden problem. Rozbudowa sklepu jest możliwa zawsze.

Opieka

Opiekę posprzedażową oraz półroczną gwarancję i opiekę masz w cenie. Dodatkowo przeszkolimy Ciebie lub Twojego pracownika z obsługi interfejsu.

7 kroków do sukcesu

Tak działamy

  1. Badamy Twoje potrzeby i planujemy harmonogram prac. Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na pytania, jak duży będzie sklep, czy produkty mamy wprowadzić my, jeśli tak to ile, jakimi materiałami dysponujesz i które dodatkowe usługi lub integracje będą Ci potrzebne. Na podstawie rozmowy zrobimy szczegółową wycenę i wyznaczymy harmonogram prac.
  2. Lista potrzebnych materiałów. Dostaniesz od nas listę listę informacji, które będą nam potrzebne do wykonania Twojego sklepu internetowego.
  3. Umowy z dostawcami zintegrowanych usług. Jeśli chcesz prowadzić sprzedaż online z sukcesami, Twój sklep internetowy musi być zintegrowany błyskawicznymi płatnościami elektronicznymi i dostawcami przesyłek.
  4. Budujemy Twój sklep. Na podstawie zebranych danych tworzymy projekt Twojego sklepu w środowisku Word Press (WooCommerce) wraz z funkcjonalnościami. Skonfigurujemy Twój sklep także pod kątem technicznym: podłączymy domenę, skrzynki e-mail i włączymy certyfikat SSL niezbędny dla bezpieczeństwa danych na stronie internetowej.
  5. Testujemy. Upewniamy się, że Twój sklep spełnia wszystkie wymagania.
  6. Przekazujemy do akceptacji. Przekazujemy ostateczny projekt do wglądu i akceptacji. Na tym etapie możemy wprowadzić ewentualne zmiany.
  7. Otrzymujesz gotowy sklep i szkolimy Cię z jego obsługi.

Możesz również powierzyć nam sklep pod stałą opiekę. Zajmiemy się wszelkimi aktualizacjami, również bazy produktów.

cennik

Sklepy internetowe

Start

od

1500

PLN

Profesjonalny

od

3000

PLN

Premium

od

6000

PLN

Daj nam znać!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?